Wakacje na wyspie Krapanj na prawdziwe Chorwackie wakacje

Krapanj, Dalmacja, Chorwacja, fot. shutterstock.com

Wyspa Krapanj jest jednym z wyjątkowych miejsc na Riwierze Szybenik w Dalmacji. Krapanj jest jedną z najbardziej wyjątkowych wysp w Chorwacji, ponieważ jest to zarówno najbardziej płaska, jak i najmniej zaludniona wyspa w całym kraju. Niezwykle ładnie prezentują się tu zabytkowe kamienice w pastelowych kolorach, które zbudowane są blisko … Zobacz więcej »

Hotele w Szybeniku (Šibenik) – lista rekomendowanych noclegów

Hotele w Szybeniku, Dalmacja, Chorwacja, fot. shutterstock.com

Znalezienie odpowiedniego zakwaterowania jest rzeczą niezwykle istotną praktycznie dla każdego turysty. W Szybeniku istnieje bardzo rozbudowana sieć noclegowa, dzięki czemu każdy turysta będzie w stanie znaleźć coś dla siebie. W tym artykule wypisaliśmy najlepsze hotele w Szybeniku z podziałem na te: z widokiem na morze, … Zobacz więcej »

Szybenik, co zobaczyć, zwiedzanie, noclegi, plaże

Szybernik Chorwacja

Šibenik to piękne dalmatyńskie miasto, położone w środkowej Dalmacji w Chorwacji. Nazywane jest także miastem Krešimira IV.Šibenik  jest  to miasto położone na chorwackim wybrzeżu, 80 km na północ od Splitu https://balkany.pl/wakacje-split/. Miasto leży w głębokiej zatoce i co ciekawe, jest jednym z najbardziej chronionych naturalnie … Zobacz więcej »